Ali Koç: Önümüzdeki sezon biz yokuz

Kupa Voley’de şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Opet oyuncularının FB TV’de katıldığı programı ziyaret eden Ali Koç’un, gelecek sezona dair kullandığı ifadeler dikkat çekti. Koç’un, Fenerbahçe Opet oyuncularına övgü dolu sözleri ve ‘önümüzdeki sezon biz yokuz’ açıklaması gündem yarattı.

Ali Koç’un açıklamaları:

“Senin (Eda Erdem) heykeli erken diktik. Nazar değdi sana. CEV’den sonra dikecektik. Hepinizi canı gönülden tebrik ederim. Bu kupayı almamız lazımdı. Bu takımı kurarken, dünyanın en iyi takımını kurmak için kurduk. Dolayısıyla üzüldük, güzel de bir kura çekmiştik. Olan oldu. Lig kupası için hiçbir mazeret yok. Vakıfbank’ları, Eczacıbaşı’ları rahat geçsin diye kurduk. Önümüzdeki sene daha da güçleneceğiz inşallah. Bu ekip içerisinde, belki 10 sene sonra heykelini dikecek biri daha çıkar inşallah.”

“ÖNÜMÜZDEKİ SEZON BİZ YOKUZ”

“Genç bir ekibimiz var. Sizi mutlu, başarılı görünce bütün camiaya motivasyon oluyor. Kendinize has seyirciniz var. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Camiayı doğru bir zamanda çok mutlu ettiniz. Bu daha başlangıç. Önümüzdeki sezon biz yokuz ama bu takım var. Belki daha kuvvetli bir takım olacak.”

“ESAS HEDEFİMİZ CEV’Dİ”

“CEV’den geçmiş olsun, esas hedefimiz oydu. Giderayak hediye. Olmadı, sağlık olsun. Ama lig kupasını kayıtsız, şartsız istiyorum. Bu seneki takım, önümüzdeki sene çok daha rahat şampiyonluklara ulaşacak”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x